SUCHÁNEK VLADIMÍR (číslo aukce: 121216, Konec: 22. 05. 2018 20:45:00) - Aukce exlibris
Professional Auction Script Software by PHP Pro Bid
Přihlásit se []
Uživatelské jméno
Heslo
Kategorie []

Zpět na domovskou stránku
Hlavní kategorie : Exlibris, volná grafika, novoročenky
   SUCHÁNEK VLADIMÍR číslo aukce : 121216
Pro účast v této aukci se musíte přihlásit.
Přihlásit se...
Tiskový náhled Sledovat tuto aukci Poslat tuto aukci příteli

SUCHÁNEK VLADIMÍR

Pro uskutečnění nabídky se musíte přihlásit

Aktuální příhoz 668.00 CZK
Počáteční nabídka 220.00 CZK [ Převést / směnit ]
Množství 1
# Nabídky 13 [ nahlédnout do historie ]
Zbývající čas Uzavřeno
Začátek aukce 01. 05. 2018 08:45:00
Konec 22. 05. 2018 20:45:00
Status Uzavřeno
Vítěz(ové) 668.00 CZK - vidala (0) Ověřený prodejce
Informace o prodejci
budina (0) Ověřený prodejce
Registrován(a) od 03. 04. 2015
v Algeria
Jiné předměty tohoto prodejce
Velikost hodnocení 0.00%
0
0
0
0
0
Zobrazit reputaci

Popis
ex libris 10/100, litografie, graf.plocha 10x12cm, sign.
Obrázky aukce
Vyberte obrázek
SUCHÁNEK VLADIMÍR
Počet zobrazení: 104
Položit prodejci otázku
K položení dotazu prodejci musíte být přihlášen
Platba
Platba předem na účet
Platba předem na účet
Doprava
Podmínky doručení Kupující platí náklady za dopravu
Poštovné -
Provozní náklady -
Způsob zaslání Česká pošta

Odesílatel , budina , nese odpovědnost za obsah této aukce.

Přihodit na tento předmět
SUCHÁNEK VLADIMÍR

Copyright ©2007 PHP Pro Software LTD. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the Aukce exlibris OBCHODNÍ PODMÍNKY and SOUKROMÁ POLITIKA
Stránka načtena 0.044411 vteřin